| anonim_4396 a întrebat:

Care este diferenta intre sex anal (fundulet) si sex vaginal ( in gaura principala?)
Ma refer la senzatie...

Funda

Răspuns Câştigător
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Pai in vagin e mai ...intensa si mai placta si in fundulet eesmug mai naspaalaughing

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce probleme pot avea unii!
Incearca si vei afla,dar nu pune genul asta de intrebari pe un site populat pana la asfixiere cu copii!
Daca cineva cu mai putine scrupule sta si iti face o descriere cu lux de amanunte?
Nu-ti dai seama ca innebunesc de tot clopoteii? E instigare la sex si perversiune,nu e o problema care se cere rezolvata,intrebi din plictiseala sau din nevoia de a soca.
Stiu ca ai mai intrebat o data, dar vad ca acum devii tot mai precis.
Un strop de maturitate in plus, poti?
Sau cer prea mult?

| Angeloxd a răspuns:

Ambele sunt placute