| bianca_9810 a întrebat:

Care este diferenta intre sex anal, normal, oral, vaginal?laughingfunda.

10 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Pairolling on the floor

difera gaurilehee hee

| Sapphire a răspuns:

Anal=penetrare in anus (fund)
Normal=Vaginal=Penetrare in vagin
Oral=Stimularea organelor genitale cu gura/mana

| LittleZu a răspuns:

FUCK ce intrebari laughing are you serious? Pentru astfel de intrebari exista google.ro nu neaparat TPU unde lumea citeste intrebari mancand napolitanerolling on the floor

| Neighborhood a răspuns:

Anal = In anusbatting eyelashes
Oral = Felatie (sau clei) smug
Vaginal = In pasare day dreaming

| Dex_6605 a răspuns:

Anal=pe fund
normal =vaginal
oral=pe gura
acu vezi si tu careti place laughing

| MuSk a răspuns:

Pai avem asa
anal- in fund
normal este tot acelasi lucru cu vaginal
oral e chestia ai acu gura cun folosesti nasul pentru a respira
si vaginal este ala cand actiunea are loc in zona genitala (vagin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anal e prin fund, normal e prin vagin, si oral e cu gurabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul de vedere al unui barbat, niciunul, in totul uzeaza puta.

| anonymusss_4604 a răspuns:

Intrebare intrebatoare...cati ani ai?