| TheHelper22 a întrebat:

Care este dimensiunea medie a penisului la 15 ani?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea penisului depinde in totalitate de informatia genetica care este inscrisa in cromozomii transmisi in momentul in care s-a produs fecundarea ovulului de catre spermatozoid. Aceasta informatie genetica este stocata in lantul ADN al fiecarei fiinte umane. Dimensiunea medie statistica a penisului la varsta de 15 ani adica in momentul in care dezvotarea penisului este practic terminata in cazul majoritatii baietilor este in jur de 14-15 cm. Bineinteles cu o marja de abatere in +/- de 1-2 cm. Sanatate!

1 răspuns:
| StefanIntrebare a răspuns:

In general, ce am vazut eu la baietii de 15 ani, ar fi cam 5 inci.