| Catalin9449 a întrebat:

Este vreo legatura intre dimensiunea penisului si pofta de sex?

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

De unde le scoateți băi frate laughing

| darrio2007 a răspuns:

Nu are nimic una cu alta.Si fetele au pofta de sex.Si nu au penis deloc.

| Drolja a răspuns:

Dimensiunea penisilui, înțeleg a cui, dar pofta de sex... a cui?!
A bărbatului, nu. A femeii...ar putea să scadă brusc la vederea acestuia. Deci, fii mai explecit, Cătălin.

| petitdreamer a răspuns:

Nu exista niciuna...

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nicio legatura directa intre dimensiunea penisului si dorinta de sex manifestata de un barbat.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu are nici o legătură una cu alta.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista nici o legatura intre dimensiunea penisului si pofta de sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No

| Petru26 a răspuns:

Nu este. Ambii trebuie sa va doriti.