| anonim_4396 a întrebat:

Care e dimensiunea penisului perfect?

11 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Datele statistice arata ca lungimea medie a penisului este de 15 cm, 90% dintre barbati avand lungimea cuprinsa intre 13-18 cm, recordul pentru un penis complet functional fiind de 30 cm. O intrebare care se pune frecvent este aceea daca marimea penisului este importanta. Foarte multe femei spun ca barbatii fac prea mult caz de acest lucru. Vaginul are dimensiuni intre 8 si 15 cm lungime si chiar si un penis de dimensiuni mai mici poate atinge fiecare centimetru patrat de vagin.

| harciog a răspuns:

Intre 55 cm si 65 cm.Asa cred pentru ca-s baiat. Daca intrebi o fata intodeauna zice ca ar mai fi fost loc de citiva cm.

| maradi3 a răspuns:

Undeva la 14, 6969 cm... daca nu-l ai asa,esti mai putin perfect! Asa cum nici noi oamenii,nu suntem perfecti,asa si organele noastre, nu sunt tocmai perfecte sau e bine sa ne multumeasca cu ce am fost dotati de la D-zeu! Stai linistit, nu marimea conteaza desi barbatii aproape intotdeauna si-ar dori-o mai mare! Orice dimensiune are rolul ei!

| NoChanceForUs a răspuns:

Liviu ăsta răspunde mereu înaintea mea.straight face
Rușine, îmi furi fundele!

| engerAshU a răspuns:

Eu iti raspund altfel la intrebarea ta.

"Nu conteaza cat de adanc pescuiesti, conteaza cum misti momeala."

Sper ca ti'ai dat seama la ce ma refer.
In principiu, conteaza sa iti faci partenera sa fie excitata la maxim, sa o duci in "rai" sa o faci sa simta trairi pe care nu le'a mai simtit niciodata dar lungimea penisului nu este intotdeauna solutia. Sexul este o "arta" si ca in arta e nevoie de multe instrumente si atentie pentru a iesi ceva.

Cele obsedate dupa marime si care cauta dimensiunea perfecta, dupa parerea mea, sunt... sa nu zic cuvantul care incepe cu "c" si se termina cu "urve".

| adriana_3818 a răspuns:

@harciog:mai prost decat atat nici nu poti credelaughing nu cred ca exista o dimensiune standard preferata de femei... dar sa nu fie nici prea mic, nici prea mare.de alfel, exista anumite avantaje si dezavantaje vis-a-vis de marimea unui penis.cand zic mic ma refer la 10-13, iar prea mare 23+...ma rog, fiecare femeie are preferinte diferite.o dimensiune potrivita, dupa parerea mea ar fi 19-20cm.

| mogosan96 a răspuns:

11,3 esti nebun vrei sa-mi tai 4 cm?

| MarianSteaua a răspuns:

Penisul care sadisface ori ce femeie este de 24 cmwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

11,3 cm, daca ai mai mult taie din el!