| amalia_4709 a întrebat:

Care este dispus de aici sa ma ajute la mate? dau cate funde vrea.[[cls]

6 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Da' ce-ar fi sa inveti singurica sau sa iti rogi unul din parinti sa te ajute?

| 1micdamare a răspuns:

Si eu te pot ajuta, si nu numai la mate!

| AndrogynBeauty a răspuns:

Îţi fac eu temele la mate. Dar să mi le dai din timp.

| Delete a răspuns:

Scuze dar nu te ajut, numai cind aud de mate ma incepe a dure capul big grin big grin big grin daca ziceai sa te ajuta la limba, biologie, chimie, fizica, informatica te ajutam da la mate nu

| cameliaema a răspuns:

Ciao, te pot ajuta eu la mate, daca ai ceva ce nu intelegi. Pe ce clasa esti?

| roxy98_5200 a răspuns:

Pe ce clasa esti? te ajut eu doar sa nu fii pe clasa a -7a ca eu sunt pe a 6-abig grin