| sym0nyck a întrebat:

Care este locul pe care-l considerati mai romantic pentru a face dragoste cu persoana iubita?( first timebatting eyelashes )

Răspuns Câştigător
| sorin a răspuns:

Pai intr-o cabana la munte, langa un semineu...winking

14 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Nu conteaza unde, important este sa simtiti dragostea impreuna si sa nu va para rau apoi.
Eu de ex, am facut la mine acasa.Romantic sau nu, nu o sa uit niciodatabatting eyelashes

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Daca persoana e cea iubita, ce mai conteaza locul?

| Encore a răspuns:

Pai eu prima data am facut urat cu o tipa pe care n am iubit-o sad
In fine prima data ar fi frumos la iubit/a ta acasa, in pat cu lumanari, o sampanie inainte daca esti baiat ii daruiesti o floare, gasiti si voi mai copii ca d-aia aveti imaginatie.

| lostcontrol12 a răspuns:

Bun raspuns sorin... da, intr-o cabana, iarna.pe o blanita langa semineu cu un pahat de sampanie langa.

| sorin a răspuns:

Dar tu "symonyck"?

| sorin a răspuns:

Facem rost nu e problema astalaughing

| sorin a răspuns:

Da si normal, deci ne te bagi sau nu?

| eni a răspuns:

Pe o plaja pustie.

| sym0nyck explică:

Crezi tu ca-mi voi de seama MucealuiFlaimoc, daca imi vei spune?hee hee fa o incercare numaiwinking

| sym0nyck explică:

Sorin. nu stiu... romantic pentru mine. sa fim numai noi...in casa, nu trebuie neaparat sampania si florile... dar sa nu lipseasca muzica aia lenta .de dragoste...hee hee si trebuie neaparat sa exista relatia aia de afectiune dintre tine si partener...si sa fie totul asa...neprevazut...
nu sa programezi din-ainte...gata.maine o punemlaughing...
bine.asta e doar un mic exemplu...
e buna si aia cu semineul... cand vom gasi un semineu laughing:p

| sym0nyck explică:

laughing facem rost, nu?rolling on the floor

| sym0nyck explică:

hee hee dupa ce il gasesti. mai vorbim laughing:p

| adytzu_1864 a răspuns:

Pai... undeva unde sa nu deranjeze nimeni...de exemplu la baiat acasa... sa fie noapte, lumanari multe, sa fie un mediu romantic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe plaja ii super