| 2dmv a întrebat:

Considerati ca din dragoste merita sa te schimbi pentru o persoana?

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca te schimba in bine, da.

| AnonimA a răspuns:

Doar daca te iubeste!

bafta

| Alissya97 a răspuns:

Nu.Nu merita oh go on. Daca acea persoana te iubeste atunci nu iti va cere sa te schimbi, pur si simplu te va iubi asa cum esti =P.
Sper sa te fi ajutat;;].
Ceau;*.

| valThina a răspuns:

Daca tine cu adevarat la tine si te iubeste atunci nu ar trebui sa iti zica sa te schimbi.trebuie sa te iubeasca pentru ce esti nu pentru ce vrea sa devii sau cum isi imagineaza el/ea ca ar fi persoana ideala

| mikuta a răspuns:

Da merita

| deyu1998 a răspuns:

Doar daca aceea persoana si merita.

| AxxyAlexandra a răspuns:

Daca acea schimbare e in bine, dahappy
Dar trebuie si sa stii ca acea persoana merita schimbarea, ca te iubeste cu adevarathappy

| Robert a răspuns:

E cea mai mare prostie sa te schimbi pentru cineva.

| dianaaa3 a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat... si ea isi doreste sa te schimbi...da merita

| gocops a răspuns:

Da daca o iubesti cu adevarat pe aceea persoana poti sa faci orice pentru ea

| miseintamplalucruriciudate a răspuns:

Nu, dar te schimbi oricum fara sa-ti dai seama deci...