| Anonim1112 a întrebat:

Care este lungimea normala a unui penis la un coppil de 14 ani?

5 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Nu este o masura la toata lumea happy la varsta asta toti au marimi diferite asteapta pana la 18-21 ani si atunci poti avea un punct de reper happy

Răspuns utilizator avertizat
| utilizatorull a răspuns:

Pai eu aveam 8 cm la varsta de 13 ani si prin tehnici de marire si prin mastubare am crescut la 18 cm la varsta de 16 anihee hee baga id oti_l15 sa iti dau detalii

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Difera muuulttt... sa zicem ca aproximativ 15, dar poate fi si de 16, si de 13, 14 si mai mult sau mai putin