| Mihai1765 a întrebat:

Ce e mai important la un penis grosimea sau lungimea?laughing)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Amandoua!
Un penis lung si subire nu va putea satisface vaginal o fata/femeie, findca nu va avea grosimea necesara sa atinga peretii vaginului si sa-i excite, producand placere, pana la orgasm.
Dar nici un penis mic, care nu intra suficient, nu poate ajunge sa excite peretii vaginului.
Orice este peste 15cm (mediu) si este suficient de gros, fiind apt sa satisfaca, daca baiatul stie sa-l manipuleze, iar partida sexuala tine suficient de mult, ca fata sa atinga punctul culminant, al orgasmului.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lungimea 20cm ajunge

| darrio2007 a răspuns:

Talentul.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa tina placerea pana in zori

| corbulalbrosu a răspuns:

Perioada de timp efectiv cat poate fi mentinut penisul in stare erecta si de asemenea capacitatea de a coordona, controla si retine ejacularea dupa dorinta si vointa. Si bineinteles ca si grosimea.winking

| Emilian65 a răspuns:

Ambele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grosimea

| SoareDaniel a răspuns:

Mica si jucausa, dar sa ai BILE.

| SüßesHäschen a răspuns:

Ambele desigur.

| Killa3463 a răspuns:

Ar fi bine sa ai cate putin din fiecare!

| Pinochioo9969 a răspuns:

Ambele. Degeaba e gros daca i cat un chistoc...