| Zăppă a întrebat:

Care este numele persoanei iubite:X?

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Persoana pe care o iubesti u se numeste Alex.am ghicit?laughing

18 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna, numele lui e Cristi!

| Bacemi a răspuns:

Nu exista persoana iubita.

| nobody_9468 a răspuns:

Nu o pot numi persoana iubita... poate ca persoana in centrul caruia mi se invart gandurile momentan.Numele lui e, nu stiu sigur, cred ca mariusbig grin il stiu doar de " 'ubitu"laughing si porecla care n-o voi dezvaluihee hee

Bafta.

| Rukhsandra a răspuns:

Gabi :X
a ta cum o cheama?

| IsabelaIssa a răspuns:

Intrebarea pe care ai pus-o e una si raspunsule pe care il astepti e altul. dupa raspunsurile pe care le-ai primit vad ca ai indus lumea in eroare

| Frogie a răspuns:

Mack este porecla, Marian numele lui! happy Eu ii spun puiu`!hee hee

| adi4ever a răspuns:

Mihaela, da doar eu o iubesc nu si eastraight face

| :X pinky love you :X a răspuns:

Rares:X

| Nebuneală a răspuns:

Georgelove struck

| DenisaMetal a răspuns:

Marius :X

| nyko06 a răspuns:

Nu exista sad.

| casmaua a răspuns:

Andreea

| Zăppă explică:

Cine spune primul numele persoanei iubite de mine ia funditaaa:X

| softdeluxe a răspuns:

Oana

| aLyNuSh a răspuns:

Catalina.:X

| Coriii a răspuns:

tongue secret tongue persoana iubita de tine cum se numeste?

| ღKittyღ a răspuns:

Edykiss edykiss edu meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gregory House