| dancarp69 a întrebat:

Cum aflu numele persoanei dupa id-ul de mess

Răspuns Câştigător
| alex0110 a răspuns:

Depinde ce id are. Spune-mi-l aici sau in privat (daca crezi ca l-ar lua toti), eu nu ma ating de el. Iti voi spune daca se poate sau nu sa descifrezi numele.

| dancarp69 explică (pentru alex0110):

Darkangelo60 darkangelo60@yahoo.co.uk poti sa afli ceva? multumesc

| alex0110 a răspuns (pentru dancarp69):

Nu si-a pus numele real. Nu am ce face. Pot doar sa adaug in mess-ul meu si sa-l intreb ce nume are. Trebuie sa-si puna numele ca sa poti afla.

| dancarp69 explică (pentru alex0110):

Incearca asa pune-l in mess-ul tau si vezi ce iti spune..cand dau la profil nu apare nimic zice ca nu are...e posibil sa fi blocat.

| alex0110 a răspuns (pentru dancarp69):

E de doua ori darkangelo60?

| dancarp69 explică (pentru alex0110):

Nu id-ul si adresa de mail.

| dancarp69 explică (pentru alex0110):

Nu

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu si-a trecut datele reale, nu prea vad cum. Asta, desi se poate intra pe profil sa se vada datele. Datale declarate.