| viki1212 a întrebat:

Care este prima iubire? Ce reprezinta prima iubire? Intr-o relatie de 2 saptamani poti spune ca a fost prima iubire si in care nu au existat relatii intime? Sau prima iubire inseamna atunci cand ai intrentinut relatii intime cu acea persona si esti de o lunga durata de timp cu ea?
Poti sa te indragostesti in 2 saptamani de o persoana si in acele 2 saptamani sa o vezi doar 5 zile si asta fiind si la o varsta frageda, exista prima iubire la o varsta frageda cum ar fi 17-18-19 ani?

4 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Exista prima iubire si nu numai la virste inaintate, si fara relatii intime!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima mea iubire a fost la 15 ani.si a durat 2 saptamani si am suferit cateva luni pana m-am impacat cu ideea ca santem din localitati diferite, si avem drumuri diferite in viata.si nu. nu am avut relatii sexuale, dar am simtit din plin fiorii iubirii si altcineva nu mai exista pentru mine.eram nebun de iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.>big grin
eu am fost cu asa zisaprima iubire 2 ani...
de la 10 la 12 ani.happy
si a fost foarte greu la sfarsit.:p