| Maria1555 a întrebat:

Relatie lunga in trecut,iar acum prieteni cei mai buni dar continua la fel saruturi, relatii intime...Ce pot crede eu..de ce doar pireteni buni acum cand! simtim iubire si spune ca e mai bine o relatie mai incolo sa crestem

6 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Foarte ciudat., Si ce va impiedica sa reluati relatia?

| Maria1555 explică (pentru OnlineZ):

Nimic...frica sa nu intervina gelozia din partea lui..desi..niciodata nu o arata. spune ca nu suporta..il streseaza doar gandul cand ma atinge un baiat...si zice ca vrea sa ma vada fericita..si putem si mult mai mult..asa..dar eu nu ma pot comporta altfel cu el..decat cum simt..si aucm simt ca-l iubesc mai mult.ce sa fac.ce sa-i spun?

| OnlineZ a răspuns (pentru Maria1555):

Spune-i ca vrei o relatie ...pai nu pooti sta asa...

| neutrino a răspuns:

Sa cred ca voi deja sunteti intr-o relatie si voi nu stiti sau nu vreti sa recunoasteti?

| Maria1555 explică (pentru neutrino):

Am fost pana acu o sapt ..intro relatie..lunga..pana am decis sa fim buni prieteni din motivele spuse...dar..vreau..relatia inapoi.

| Vix999 a răspuns (pentru Maria1555):

A ..pai specifica mai fata ca de o saptamana dureaza treaba laughing)
Ori s-a plictisit si vrea ceva nou.dar tot cu tine. Ori isi cauta o metoda sa rupa de tot relatia cu tine si ii e frica sa o faca brusc.
Motivele spuse de el sunt aberante iar tu sa nu ai impresia ca va veni la tine peste 1 an, doi, trei sa zica : gata! Acum e momentul. Acum putem fi impreuna in sfarsit laughing)
A...sau mai e o varianta : incearca cu alta si te mai tine si pe tine pana se dumireste el ce si cum in alta parte happy