| andrey1991 a întrebat:

Care este reteta inselatului? uite povestea este o fata ca de ceva timp se baga in seama cu mine (pe telefon tot imi da bipuri, pe net etc) ea are prieten dar e plecat din oras in delegatie(e politist) fata respectiva imi spunea ca o cauta si fostul ei prieten si pe deasupra vorbeste si cu mine, incearca sa facem o relatie. Si aici ma intreb ce rost are sa fiu cu ea dupa ce am auzit toate astea? Am intrebat-o daca il iubeste pe prietenul ei cel official ca poate are si altii naiba stie, si zice ca nu stie, dupa care zice ca "sa obisnuit" sa fie cu el adica nu prea cred ca il iubeste. Eu chiar nu as vrea sa fac ceva cu fata asta avand in vedere ca ea este mai curva de fel, plus ca eu stau la 10 km de oras intr-un sat. Iti este greu sa iti dai seama daca cineva te inseala si asa cand stai in acelasi oras cu partera... cred ca nici nu mai are rost sa zic ce ar fi intr-o situatie daca as fii cu ea. Eu i-am zis ca o plac ca ma tot freca la cap dar ea nu a raspuns cu aceleasi cuvinte, eu cred ca daca ai inselat o data o sa inseli incontinu.
Mai imi zicea ca trebuie sa-i demonstrez ca o plac, da parca dragostea se simte in mare parte nu se dovedeste, dar asa e geloasa pe mine cand ma vede pe la scoala ca mai vorbesc cu unele colege, i se pare ca la unele le dau mai multa atentie (dar nu e adevarat) si ii este ciuda.
Eu nu prea inteleg mare lucru din nebunia asta...

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

Eu zic sa stai linistit in banca ta.Nu de alta dar daca te combini cu ea, pui suflet si ea umbla ba cu unu ba cu altu` cine crezi ca sufera? Parerea mea e sa-ti cauti o fata care este macar singura daca altceva nu se poate.Si app exista posibilitatea fata asta sa ii placa de tine da cat este prietenul ei plecat si cu cine mai este, dar daca vine prietenul ei nu stiu cat de mult o sa te mai bage in seama.Chiar daca nu il iubeste pe prietenul ei...dc mai sta cu el daca este doar din obisnuinta? baieti mai sunt, ar putea sa fie cu altu` dar asa ii place ei, asta vrea. Odata ce tu esti ala singur, fara iubita nu ai ce sa ii demonstezi ei, pentru ca ea ar trebui sa isi vada de iubitul ei nu si de altii.dar in fine...asa a fost sa fie, asa este ea, nu pot sa spun nimic.Nu e singura fata de pe lume, cauta si vei gasi o fata mai potrivita pentru tine.Ai grija.Succes :*

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Auzi fata e mai curvulitza sp? pai sincer nu-i demonstra nimic, ea niciodata nu-si va lasa prietenul daca a avitat raspunsul nu inseamna ca nu tine la el.stie sa te joace pe degete. daca vrei sa fi cu ea nu inseamna neaparat ca trebuie sa te indragostesty de ea, vrea pu., da-i! dar doar atat!
femeie nu inseala decat pe cel ce-l iubeste pe ceilaltzi ii paraseste pur si simplu!
fi mai destept ca ea!

| deea89 a răspuns:

Sa`mi zici si mie te rog cum te`ai descurcat :*

| dreamygirl a răspuns:

Io zic sa nu-i dai atentie...Gandeste-te ca daca ai fi cu ea, poate ti-ar face exact ce ii face actualului prieten.Sunt tampite fetele astea...