| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau eama daca iubitul meu ma iubeste sau nu?
Mie asa imi arata adica e gelos cand vorbec cu alti baieti si imi zice ca ii bate etc. Dar cand aveam o luna de relatie ii zicea la un prieten ca merge la una ca nu a mai fost de mult la ea si cred ca se referea la mine., la altul i-a zi ca crede ca e indragostit, ce sa mai cred? Acum ca ii am parola de fb nu mai vorbeste cu nm despre asa ceva... acum avem 5 luni de relatie si de 3 saptamani tot intra pe o fata sa vorbeasca cu ea.Si cand ii zic ceva zice " cine eu? eu nu am vorbit cu curva aia. dar minte. si mai si vorbete urat despre ea doar pentru ca nu il baga in seama. Daca e cu mine de ce ii mai trebuie inca una? Credeti ca se preface sau chiar tine la mine? Cum sa imi dau seama? sad

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

1. Sunt atâtea lucruri nici nu știu de unde să încep: deci după gelizie, faptul că e fericit cu tine, face sacrficii/compromisuri pentru tine, etc
2. Nu crede nimic mai ales când sunt doar vorbe nu și fapte.
Majoritatea zic "te iubesc" și se gândesc fie la sex, bani, alte persoane sau lucruri.
3. Pentru că un băiat/bărbat nu iubește femeia ci femeile și dacă o are deja și nu mai este stârnit își pierde interesul și îi "fug ochii după alta".
Alte motive ar mai fi să te facă geloasă, se simte mult mai bine cu aia decât cu tine sau sexul.
4. Nu știu ce să cred nu mi-ai dat motiv să cred că te place (fapte concrete)
5. Răspunsul e la fel cu întrebarea numărul 1

Pe lângă aceste lucruri dacã a vorbit pe facebook și îi ai parola, putea foate bine să își facă alt cont sau să șteargă conversația, să schimbe parola. Multe lucruri e cert că a jignit-o că s-a simțit atacat de tine.

Și în general e cum spune Ray bărbați vor sex, dar e posibilitatea dacă le oferi să piară tot farmecul și să apară certuri, plictiseală și altele.
Ai încercat să comunici cu fostul să afli motivul sincer al despărțiri voastre? Majoritatea băieților mint în mare parte tot ceea ce spun e parțial minciună tongue

Încă ceva să ști că existã puțini băieți care iubesc și sunt romantici, de regulă sunt mai reci în a-și arăta iubire mare parte a masculilor laughing

Cum îți dai seama că nu e o amică? Fie sunt lucruri care le ascunde despre ea, fie devine irascibil când o aduci în vorbă și are parte de întâlniri cu ea pe ascuns. Cam astea sunt lucrurile prin care îți poțida sseama, deși nu e o garanție suficientã și sigură.

Numai bine și Crăciun fericit că e aproapewinking

| RAY a răspuns (pentru Divy):

Fetele astea nu inteleg ca stam cu ele pentru sex, dar pentru ce am putea sta? atractia sexuala este primiodiala cand vine vorba de a place pe cineva, daca ele sunt asexuale treaba lor, pacat de baiatul ala ca sta pe uscat

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Mie îmi este milă de ăla cu care a stat 4 ani.

| RAY a răspuns (pentru T0T):

Dumnezeu cu mila man, nu putem sti daca chiar e adevarat sau nu, sincer eu nu cred asa ceva, daca cu ala a stat 4 ani si acuma are 18 ani, frate de la cati ani are iubit din gradinita?

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Dar de unde știi că are 18 ani?

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Acum am văzut și restul întrebărilor, mda probabil chiar are iubit din grădiniță.

| RAY a răspuns (pentru T0T):

12 Mar 1998 man

| RAY a răspuns (pentru T0T):

Dupa matematica mea are 17 ani din astia scadem 1 ca de 5 luni sta cu asta ramanen cu 16 apoi mai scadem 4 ajungem la 12 ani, sigur nu-i un troll? normal ca nu s-a pus cu ea era minora la ala i era frica de puscarie

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Da, eu am bănuit din ce zice că ar avea mai mult. Acum fetele se combină de la 10-11 ani...De ce să ne mai mirăm.

| RAY a răspuns (pentru T0T):

Doamne fereste https://www.youtube.com/watch?v=FuhcM7VNjmA

| T0T a răspuns (pentru RAY):

laughing

| Divy a răspuns (pentru RAY):

Da omule asta e ori nu pricep ori unele tind să minta, și îți dai seama de ăla 4 ani bro, trebuie să fii prost să lași pe una să profite în așa hal

| Any1998 a răspuns (pentru Divy):

Multumesc sincer!
Craciun fericit :*

| Divy a răspuns (pentru Any1998):

Cu plăcere Any, și eu îți mulțumesc pentru fundă și urări happy

32 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate are o amica cu care vorbeste si cand te vede pe tine ca esti asa paranoica ce sa faca? face si el ce poate, nu pot sti ce simte pentru tine, dar la varsta voastra va complicati in relatii, sunteti tineri, multi sunteti imaturi

| Any1998 a răspuns (pentru RAY):

Nu e amica!

| RAY a răspuns (pentru Any1998):

Baieti la varsta voastra vor sex, faptul ca el vrea pe alta inseamna ca vrea sex mai mult sau e la adunat de trofee, cereti prea mult de la baieti voi fetele sincer, macar ati facut sex?

| anonim_4396 explică (pentru Any1998):

Tu de ce vorbesti cu alti baieti?
(nu-mi spune ca sunt amici)

| Any1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu vorbesc cu alti baieti, doar daca vorbesc ei cu mine. Si nu intru ca disperata pe ei.
Nu ma intereseaza alti baieti

| Any1998 a răspuns (pentru RAY):

Nu

| RAY a răspuns (pentru Any1998):

Ar cam fi cazul ca de nu el daca gaseste alta merge la ea,noi stam cu voi pentru sex, toata atractia se invarte in jurul sexului, de incarcarea sexuala au auzit? un baat se incarca sexual dupa ce faci sex cu el pa, nu pentru ca e un nesimtit si pentru ca asa e natura, asa ne-a lasat selectia naturala

| Any1998 a răspuns (pentru RAY):

Ar fi cazul? bai nene avem doar 5 luni. Cu fostul am stat 4 ani i nu am facut-o, tu gaandesti ce zici? Ala de ce a stat atata timp fara sex? Nu se potriveste ce spui

| anonim_4396 explică (pentru Any1998):

Nu conteaza cine, cum interfereaza discutia. Vorbesti cu alti baieti. Accepta asta si din partea ta.

| anonim_4396 explică (pentru Any1998):

Daca tu n-ai fost accesibila pentru ala cu care ai stat 4 ani, a fost alta.

| Any1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a fost. Am fost singura lui prietena. Dar cred ca si din cauza aia ne-am despartit...

| anonim_4396 explică (pentru Any1998):

Pari paranoica sau chiar esti?

| Any1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt happy

| anonim_4396 explică (pentru Any1998):

Cum nu esti? Restrictionezi, verifici si ceri explicatii baietilor in mod inutil.
Se intampla asa pentru ca pe langa niste rezerve tu esti de unica folosinta. Nu stii si nu ai ce sa oferi unui baiat ca sa-l atragi. Faptul ca nu te simti iubita e dovedit si perceptibil de catre tine.

| RAY a răspuns (pentru Any1998):

Nu toti suntem la fel, si da gandesc orice mascul sta cu o fata pentru sex, asta daca nu e asexual, homosexual, poate era gay ca nu inteleg cum sa stai 4 ani fara sex nu cred asa ceva

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect

| T0T a răspuns (pentru Any1998):

Nu prea spun asta dar Ray cam are dreptate. Dacă pe ăla l-ai ținut 4 ani fără sex ăsta e clar că nu ar accepta să fie și el ținut atât. Sexul face parte dintr-o relație, astea sunt ifose. Din ce îmi dau seama ai o vârstă și e îndreptățit să caute ceea ce nu primește din partea ta, deci e cam vina ta.

| Dariusuu a răspuns:

NU TE IUBEŞTE.

Garantez.

Persoanele GELOASE n-au cum să iubească sincer.

O zi bună

| Any1998 a răspuns:

Scuza-ti scrisul. nu imi merge tastatura bine sad