| Ralf1971 a întrebat:

Care este site-ul, unde femeile casatorite cauta amanti?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa fii mult prea naiv incat sa poti macar sa-ti inchipuiesti sau sa crezi ca ar putea exista un astfel de site. big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

Insa ai putea incerca daca ai posibilitatea sa cauti in orasele mai mari, sau sa te interesezi daca exista cluburi pentru adeptii si practicantii swing-ului. http://www.bzi.ro/......lui-197044

| vocea a răspuns:

Nu exista acest gen de site, dar poti sa te bagi in seama cu ele pe Facebook si sa vezi care cedeaza, bafta.

| SERIALS a răspuns:

Uuu cineva cauta amant

| Stotterchicken a răspuns:

Pornhub, e Pornhub

| Dragan_Cm_1946 a răspuns:

Intra pe Google si cauta " Femei casatorite cu sotii plecati la munca in strainatate cauta amanti". Intre ele sunt si multe femei de isprava, dar lasate in voia soartei de sotii lor care s-au dus sa se "imbogateasca" si au uitat de neveste, de copii, de batranii lor. Leul Roman