| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, e adevarat ca femeile maritate isi cauta amanti tineri si frumosi ca sa compenseze neglijenta sotului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh da 100% adevarat.
Depinde ce înțelegi prin amanți, nu toate vor să-și înșele soțul, e mai mult o necesitate emoționala decât sexuala. Dar cam aproape toate incep sa flirteze sa se simtă din nou tinere și atractive.
Eu nu m-aș baga serios pe femeile măritate, prea multa drama poate ieși din asta.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant multe cazuri, dar nu toate, altfel era usor sa gasim milf.uri pe masura. De fel alea divortate cu copil prefera tineri

| RAY a răspuns:

Primi acum o ofera de la una de vreo 40 cica e maritata si vrea pe.bani,dar e grasa și arata ca ala care sperie ciorile pe camp haaa si invers mann fii neutru daca vrei sa devi imtelept, daca vreti va povestesc o drama din partea unei femei

| RAY a răspuns:

Hai ca am timp, o femeie a stat cu unu de 17 ani, apoi dupa 8 ani era paranoic cu ea o manipila, urmarea, iar el porcul o insela ba si spunea cand il suna una ca merge la ea, a terorizata inca ceva ani iar acum gunoiul inca o urmareste desi a înșelat-o mereu in ani aia ia si spus si in fata, ce gunoi ba

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este adevarat ca exista o sansa, cat de mica sau cat de mare ca femeile maritate sa caute amanti tineri si frumosi ca sa compenseze neglijenta sotului.

| Catrice a răspuns:

Da normal. Cu vreo 365 am fost iо anul trecut....anul asta a fost carantina, pandemie, alea alea și au fost doar 274 până acum sad

| SilentRain a răspuns:

Sa inteleg ca le cunoști pe toate de pe suprafața pământului

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu contează dacă există excepții. Regulile tot se aplică chiar daca una din 10 nu face asta.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Una din zece?laughing
Altu care spionează populația pământului

E la fel de patetica intrebara, ca si cum ai zis ca tot bărbați sunt obsedați sexuali

| Sofer a răspuns:

Acelea care sunt coarde își cauta amant dacă soțul nu e suficient de bun.

| AliceM99 a răspuns (pentru Sofer):

Si tu daca o sa iti cauti amanta cum o sa fii?

| ancaval a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar imi faceam griji ca ai ramas fara dileme... si uite ca ai revenit laughing

| AliceM99 a răspuns:

Nu cauta neaparat tineri si frumosi laughing si da isi cauta daca sotul o neglijeaza