| Buc_Alex_1994 a întrebat:

Care este tratamentul ejaculării precoce?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

EXPERIENTA SEXUALA. Este unicul tratament posibil care se obtine in timp. Unii il obtin mai repede iar altii mai greu/in timp fiindca depinde de multi factori printre care se considera ca fiind importante continuitatea, intensitatea si modul de a intretine activitatea sexuala. Sanatate!

| vocea a răspuns:

Nu ai niciun fel de ejaculare precocee. Esti lipsit de experienta, indragostit si mereu excitat, e normal deci sa ai orgasm destul de rapid. Despre ejaculare precocee putem sa vorbim dupa 6-8 luni de la inceperea vietii sexuale, timp in care ai avut o viata sexuala activa.

| Buc_Alex_1994 explică (pentru vocea):

I've only six times sex