| SUSR a întrebat:

Care sunt remediile ejacularii precoce?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Autocontrolul, un pic de alcool înainte de, sau sunt la farmacie ceva fiole care întârzie ejacularea.Eu beau o bere, 2 dacă vreau să mă ţină mai mult, şi am rezolvat problema asta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe langa vizita la medic si implicit medicamente?

Ai putea sa fii mai sigur pe tine, sa stii ca poti si sa fii sigur de asta, sa domini actul sexual, sa nu te streseze nimic, sa nu te simti constrans, sa iti cunosti partenera si ea pe tine big grin, sa stii cum iti place si cum ii place si ei.

Numai bine! ^^

| NotNamed a răspuns:

Nu pot sa iti spun foarte detaliat dar totul tine de psihic. Trebuie sa fi relaxat.

| Paul754880338 a răspuns:

Cu cat mai mult masori performanta sexuala in centimetri si minute, cu atat mai departe esti de adevar. Relaxeaza-te si concentreaza-te pe faptul ca ai langa tine in acel moment o persoana mai sensibila decat tine, nu un arbitru cu cronometrul in mana si ochii atintiti la el.