| anonim_4396 a întrebat:

Care fata e buna si ma ajuta sa fac o prietena geloasa? adica sa puna pe facebook cam o saptamana ca e intr-o relatie cu mine. Ma ajutati? thinking

10 răspunsuri:
| Annellise a răspuns:

Draga Adryan...defineste cuvantul `buna`. Ca sa inteleaga fetele mai binewinking

| ILoveMyBed a răspuns:

Te-as ajut eu... da pacat ca o am pe maicamea la familie pe facebook laughing

| fluturascolorat a răspuns:

Cati ani ai?

| ndc a răspuns:

"AdrianAdy10"? Asta implica ori ca esti "de nota 10", ori ca ai 10 ani. Si din moment ce vrei sa faci o prietena geloasa *prin Facebook*, cred ca putem scoate din discutie varianta #1.

| cryysa a răspuns:

Te ajut eu...
dar cati ani ai?

| AdryanAdy10 a răspuns:

Prin ''buna'' ma refer la suflet si am 14 ani

| gigelcocalaru a răspuns:

Ce ar fi sa ti faci tu un cont de tipa pe facebook si sa ti dai add si restul?

| gigelcocalaru a răspuns:

Oricum, daca nu te place sau nu iti acorda atentie, cum crezi ca o sa se uite pe profilul tau sa vada ca esti intr o relatie sau nu? probabil ca nici nu primeste updaturile tale...acum depinde si cat de des postezi

| AdryanAdy10 a răspuns (pentru gigelcocalaru):

Ei ii place de mine dar nu mai vrea sa fim impreuna pentru ca am baut o data si m-am comportat urat cu ea.crying