| MădălinaDaniela20 a întrebat:

Am o mare problema! Prietena mea era logata pe Facebook, iar eu am vrut sa pun o poza de pe Instagram pe Facebook la mine doar ca poza a intrat la ea pe Facebok.Acum prietena mea daca e logata pe Facebook sau nu pozele intra la ea pe profil.Nu stiu ce sa ma fac. Vreau ca pozele sa se pună din nou la mine pe profil nu la ea.Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Delocheazate de pe instagram si logheazate cu datele tale acolo. Sau mai bine delogheazate de peste tot (facebook si instagram) si relogheazate cu datele tale. Daca nu merge nici asa dezinstaleaza si instaleaza inca odata Faceboock si instagram. Sigur o sa mearga. Instagram