| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cand mergeti la cabana va puneti in bagaj lenjerie intima sexy?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu port lenjerie intima! Am aruncat-o la cabane!

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ne-ai putea dezvalui si noua "profanilor de rand" unde este amplasata aceasta misterioasa cabana unde sexualitatea este cuvantul de ordine si este emanat necontenit?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru corbulalbrosu):

Poate fi orice cabana atata timp cat invitatii sunt oameni deschisi si au multa imaginatie

| corbulalbrosu a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Atmosfera este mult mai palpitanta si captivanta la clubul de swing "Attraction Club" big grin

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru corbulalbrosu):

Am citit articolul, super taare

| corbulalbrosu a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ar fi indicat si foarte util sa-l citeasca multi dintre cei care activeaza pe acest site. Cel putin asa de divertisment si documentare.

| neutrino a răspuns:

Intotdeauna port asemenea lenjerie!

| J0B0MAT a răspuns:

Nu

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Da. Pampers-uri isi pun, la cat alcool baga