| Slade907 a întrebat:

Care-i scopul barbatiilor urati si saraci pe acest pamant?
Se pare ca daca esti urat si nu detii un cont bancar potent esti destinat sa fii singur pe vecie.
Nici cea mai urata femeie nu vrea un barbat urat, hipergamia femeilor a ajuns la cote maxime.

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Fratioare, suntem ceea ce sunt figurantii pentru un film. E nevoie de noi ca "umplutura", pentru ca privilegiatii vietii sa fie/se simta speciali. E nevoie de noi uratii, pentru ca alde Brad Pitt sa iasa in evidenta.winking

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Câți bărbați urâți și însurați vad zilnic...îți distrug toată teoria.

| dullcat a răspuns:

Tragic sa rezumi viata cuiva in functie de aspect fizic si bani.

| J0B0MAT a răspuns:

Tu chiar ești negativist rău și nu vrei să înțelegi nimic.Hai să o luăm altfel, după logica asta toate vedetele(care hei, sunt foarte frumoase și bogate toate) au parteneri.Dar nu e așa... oare de ce? Poate pentru că e greșită mentalitatea că doar banii și aspectul fizic contează, maybe?

| Hyperion7 a răspuns:

Ok,te frustrează că nu ai parte de femei și alții da
DAR CE DOAMNE IARTA-MA FACI CA SA AI PARTE DE ACELE FEMEI?
daca 10 din 10 femei te refuza,clar problema e la tine,nu la ele.
Așa că daca pui întrebări absolut aberante pe TPU,așa vei rămâne o viață,un moș frustrat care de masturbare s-a cam saturat big grin
Viața presupune sacrificii boss,daca tu crezi că cineva e dator să îți dea fara un sacrificiu, te înșeli amarnic
Ca sa ai o pâine, îți sacrifici timpul sa muncești, ca sa ai o femeie, te sacrifici sa înveți cum sa te comporți, punct.

| VoidEternal a răspuns:

Urât sunt și eu boss, și la momentul in care am cunoscut-o pe cea care îmi este soție acum, eram după orice definiție și sărac.

Și ghici ce, am găsit pe cineva care a știut să treacă peste faptul că nu am bani și că nu arăt ca un model.

Problema ta e că nu ai nici altceva de oferit, ești deficitar la capitolul personalitate, cunoștințe, abilități și atunci îți e mai ușor să dai vina pe faptul că nu ai bani și pe femei ca ar fi superficiale. Problema nr 1 e chiar gândirea ta. Și sunt destui ca tine, chiar și numai aici pe TPU. Până nu o să înțelegi asta, doar o sa îngroși rândurile frustraților.

| doctorandus a răspuns (pentru VoidEternal):

He, he, he, chiar daca intelege logic asta nu inseamna ca are puterea sa se schimbe.

| dullcat a răspuns (pentru VoidEternal):

Degeaba le zici ca nu este nevoie sa ai bani, sa arati nu stiu cum etc.Ei tot pe a lor o tin si ignora ca mai exista si alta realitate decat cea pe care si-o contureaza.

Răspuns utilizator avertizat