| Aly07 a întrebat:

Care poate fi problema pentru care nu pot accesa un site? Imi apare :

Timpul conexiunii a expirat

Serverul de la "siteul accesat de mine" nu răspunde suficient de rapid.

Acest sait poate fi indisponibil temporar sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva

momente.

Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați legătura la rețea a calculatorului

dumneavoastră.

Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că

Firefox are permisiunea de a accesa internetul.

Celelalte pagini merg accesate numai acesta nu functioneaza si stiu sigur ca este in functiune.Multumesc! Scuzati gategoria, dar este cea mai vizitata si vreau neaparat sa rezolv problema.

7 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Posibil site-ul este prea populat sau ocupat! Iesi din el, stai cateva minute si incearca din nou! Sau posibil sa fie si de la net-ul tau!

| Aly07 explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Nu inteleg cum poate fi de vina netul meu, daca toate celelalte adrese merg accesate, numai una nu merge.Inca ceva de precizat ar fi ca site-ul a fuctionat, avand si aceeasi retea. Multumesc.

| Masacven a răspuns (pentru Aly07):

Ai scris - serverul artaseductiei.ro prietene.

| Aly07 explică (pentru Masacven):

Mda...i-am dat copy-paste si nu mi-am dat seama.L-am sters, multumit? Dar ghici acum din cauza cui o sa intre 2.000.000 de copii pe site,"prietene"laughing)

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru Aly07):

Nu stiu atunci.

| Masacven a răspuns:

Scoate in *** numele site-ului de-acolo.
Asta lipseste, sa intre 458538 copii pe el.

| Aly07 explică (pentru Masacven):

Ce nume, nu am scris niciun site straight face