| Aly07 a întrebat:

Care poate fi problema pentru care nu pot accesa un site? Imi apare :

Timpul conexiunii a expirat
Serverul de la artaseductiei.ro nu răspunde suficient de rapid.
Acest sait poate fi indisponibil temporar sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva
momente.
Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați legătura la rețea a calculatorului
dumneavoastră.
Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că
Firefox are permisiunea de a accesa internetul.
Celelalte pagini merg accesate numai acesta nu functioneaza si stiu sigur ca este in functiune.

1 răspuns:
| BodyApple a răspuns:

Depinde pe ce il deschizi... sunt unele cite-uri mai incete iar sistemul de operare, ex: Mozila gaseste numai cite ce apar in max 10 sec, ca sa il faci sa mearga intri la option si gasesti undeva conexiune, si este cv de genu conexiune rapida sau toate paginile.