| Anq517 a întrebat:

Care-s cele mai bune pozitii pentru sex?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic, normal si indubitabil, alea care iti plac tie.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Experimenteaza si o sa-ti dai seama ce-ti place tie, dar si partenerei. Mie imi pace sa simt fesele ei cum se bat de burta mea.
Dar una pe care am descoperit-o eu: corpul meu orientat aproappe la 90 de grade pe corpul femeii (femeia pe spate), cu piciorul ei drept intre picoarele mele, eu asezat pe partea dreapta, cu fata spre bazinul femeii, piciorul ei stang pe umarul meu stang. Dupa ce o penetrez, ma rasucesc aproape pe burta, astfel se ridica bazinul femeii ca la pozitia cu picioarele pe umeri. In aceasta pozitie penetrarea nu se mai poate fi dreapta, iar femeia poate ajunge usor la fesele barbatului. Hmm, cand ejaculezi sa stranga de ele (buci), sa iasa toata seva de unde se afla.

| gheorghe699 a răspuns:

Cele mai bune pozitii pentru sex, sunt cele in care te simti bine, care iti cad bine; mie imi place 69, 68mi se pare cea mai tare, sa stai intins pe spate si partenera pe spate asezata pe abdomenul tau cu capul sprijinit de genunchii tai si fundul pe ...gura ta, ai acces nelimitat.

| Andrei258 a răspuns (pentru gheorghe699):

In genchi și lingura

| ulmi99 a răspuns:

Cowgirl, sideways si doggy

| ulmi99 a răspuns:

Cowgirl sideways si doggy