| SophieHoran a întrebat:

Care se masturbeaza la filme porno?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dumneata.

| gigiro a răspuns:

Consideri ca-ti imbogatesti universul cunoasterii daca afli? Crezi ca mai intereseaza pe cineva acest lucru? Sau vrei sa ti se spovedeasca lumea.ca la preot? Oricum.e ceva intim si fiecare decide daca e si corect.

| Castiel a răspuns:

Cine nu?

| Narcis2007 a răspuns:

Toti...

| push2gl a răspuns:

Cand o sa ai o relatie ai sa privesti altfel aceste filme

| anonymus a răspuns:

Lasa-ti mah baiatu, o fi si el un obsedat de o face de vreo 5-6 ori pe zi,si vrea si el sa afle daca este norman,adica daca are creier,dupa mine nu prea ai nimic, creierul tau in loc sa aiba cute, el e neted ca o minge de bowling

| SEAL a răspuns:

All

| Nechaty a răspuns:

Din pacate Multicrying

| DjSmoKEE a răspuns:

Toti si nici unu

| Sergiust a răspuns:

Eu