| Aleeee97 a întrebat:

De ce fetelor le e rusine sa spuna ca se masturbeaza sau ca se uita la filme porno? Pana la urma e ceva normal.

3 răspunsuri:
| PsihopatX3 a răspuns:

Dar de ce e nevoie să recunoască? Tu recunoşti că ai puța mică?

| qCrazyMan a răspuns:

Normal le e rusine tu ai recunoaste intr-o fata ca faci laba?

| cristina2321 a răspuns:

Pentru ca sunt intrebari personale. Poate prea personale. Unele lucruri le tii mai bine pentru tine. N^u e vorba doar de subiectul asta, dar la anumite intrebari personale ti-e jena sa raspunzi.