| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Pocaitii fac sex doar pentru a face copii!
Si acum intrebarea: aia cum se satisfac?
Se masturbeaza, se uita la filme porno?

22 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Cam așa ceva, de ce crezi că au atâția?
Și nu au voie să se satisfacă și când fac sex n-au voie se să gândească la plăcere ci doar la reproducere.
Iar filmele porno și masturbarea, alea te trimit direct în iad!
Așa că morală : La mai mulți puradei!

| Angel0 a răspuns:

Se uita la poze cu atei.

| chelstone a răspuns:

''Curvia fără alt trup e o batjocură la adresa lui Dumnezeu, pentru că înseamnă aducerea de jertfă Diavolului cu sămânţa trupului propriu. Folosirea de materiale adiţionale pentru stimulare se socoteşte de două ori păcatul malahiei, iar lubrifianţii în loc de scuipat se socoteşte de trei ori. Pentru dildouri şi alte asemenea obiecte există Canon separat.''
Deci, popa asta e specialist in produse de la sex shop. Auzi, Canon separat pentru dildouri laughing

''Fac pe această cale un apel la toate mamele să se ocupe mai cu sârguinţă de educaţia religioasă a odraslelor lor şi să-i verifice pe aceştia dacă au făcut malahie. O modalitate uşoară este căutarea de cruste pe faianţa din baie sau pe tastatura de la calculatorul din camera copilului.''
laughing Probabil pe-acolo facea el sau a gasit la fiu-su.

''Cel ce a făcut malahie, 40 de zile se canoniseşte cu mâncare uscată (adică pâine şi apă) petrecând şi în fiecare zi făcând o sută de metanii.''
100 de metanii pe zi?! WAW X 40 de zile= 4000 de metanii si sa mananci doar paine si sa bei doar apa?! laughing Te mai poti numi om daca faci asa ceva?!

In atentia celor care fac malahie!
Puteti ingalbeni, sa tremurati, sa aveti lehamite sau sa dati in orbul gainilor WAW

Apache
| Apache a răspuns:

Ei spun ca sexul e doar pentru a face copii...dar nu ai remarcat ca multi dintre ei au cate 5-10 copii? laughing

| sandra2012 a răspuns:

Se duc pe centuralaughing

| monstrulet a răspuns:

E pacat sa te masturbezi. Citeste aici: http://credinciosii-intreaba.blogspot.com/......si-eu.html

| Bogdanux a răspuns:

Simplu: nu o fac.E bre pacat!

Lasa ca vezi tu, o sa ai rezervat un cazan cu smoala in flacari in fata lui Satan chiar in primul rand.

| DorelSudoru a răspuns:

"Curvia fără alt trup e o batjocură la adresa lui Dumnezeu, pentru că înseamnă aducerea de jertfă Diavolului cu sămânţa trupului propriu. Folosirea de materiale adiţionale pentru stimulare se socoteşte de două ori păcatul malahiei, iar lubrifianţii în loc de scuipat se socoteşte de trei ori. Pentru dildouri şi alte asemenea obiecte există Canon separat." de pe linkul lui monstruletlaughingrolling on the floor
Deci e mai grav daca folosesti lubrifiant decat daca folosesti scuipat si dilourile au canoane separate?!rolling on the floorlaughingOmfg epic

Răspuns utilizator avertizat
| jadir a răspuns:

Eu am cunoscut pe cineva care face parte din comitetu international a baptistilor din Australia, a spus cand am ajuns in Australia ma`u ajutat baptisti si de aceea am ramas baptis dar nu am nici o convingere religioasa, cum suna? Ei nu fac sex cum sa nu faca?

| Anonimal3 a răspuns (pentru jadir):

Doar "pocaitii" din Romania sunt ciudati big grin

| DracusorImpielitat a răspuns:

Probabil ca pocaitii au mai multi copii si de aia si-o trag asa de des.

| php a răspuns:

Esti un tampit si jumatate din moment ce pui astlef de intrebari straight face
Apropo...da`mi si mie fundabatting eyelashes laughing

| php a răspuns:

Da mata nu e pocaita?laughing taran prost ce esti! Cati ani ai ba prostule?straight face astia ca tine nu au ce cauta ma pe site-ul asta! taran coclit. Du-te si ****te tu de cate ori ai chef si nu ne mai obosi pe noi cu intrebari tampite, dobitocule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai auzit ca placerea e un pacat? Ei fac copii imbracati, si se roaga in timpul acela la zeu.

| Traian a răspuns:

Daca te iei dupa religie insemna ca nu ajungi sa fai dragoste decat o data pe an sau ce. laughing

| xxxnonamexxx a răspuns:

Nu conteaza ce religie sau confesiune esti sexul este lasat in primul rand cu scopul asta pentru inmultire dar si pentru placere din moment ce faci sex nu poti sa stai ca o momaie si sa te gandesti vai ce o sa fie baiat sau fata. deci si una si alta.

| iuo a răspuns:

Pocaitii sunt niste prefacuti. si-o trag pe unde apuca si zic la lume ca ei sunt corecti. pe naiba oh go on

| Bubic a răspuns:

Ioooi laughing)
Nu-i asa... astea-s stereotipe laughing)
Relatiile sexuale se intretin doar in familie, dupa casatorie ...si doar cu sotul/sotia