| Deliciouscupcake a întrebat:

Care stie sa sparga parole, sa imi dea un mesaj.Am nevoie! Dupa, puteti sa faceti ce vreti din id. vreau doar sa vad conversatiile! E o problema legata de un prieten.VA ROG! Funda.

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Acel program pentru spartul parolelor nu există.
Așadar, nimeni nu poate sparge parola prietenului tău; renunță la idee.
Baftă!

| TeoPT a răspuns:

Nu există nici un program de spart parole pe fața pământului, nimeni nu poate sparge parole decât dacă ghicește.

Așa-zisele programe de spart parole care umblă pe net nu fac altceva decât să îți memoreze ție parola și să o transmită hackerilor care au lansat programul pe net.

Ca să nu mai zic că, mi se pare că spartul parolelor de mess e ilegal.

Baftă

| LifeFail a răspuns:

Nu există niciun program de spart parole, revino-ţi!

| 354 a răspuns:

Buna.Draga mea conversatiile nu le poti vedea nici daca ii spargi parola pentru ca trebuie sa intri de pe pc care a intrat el sa ii vezi conversatiile, altfel nu se poate deci nici daca o sa ai parola lui nu ii vei putea vedea conversatiile.Si din cate stiu eu nu se pot sparge parolele.O zi buna!

| pokemondoll a răspuns:

Nu exista astfel de programe ^^

@Pirkko: ba porcule,daca te oftici atat de problema ei, atunci taci si inghite angry ce te bagi tu, daca vroiai sa o ajuti ii ziceai frumos ca nu exista programe din astea!straight face

| Silyca a răspuns:

Sfatul meu prietenesc incerca sa nu te bagi in veata altui om.Oke?

| Pirkko a răspuns:

Cap sec, asculta aici!
Vezi-ti de treaba si nu te baga in intimitatea altora! Si te pretinzi prietena lui, cica!

| Pirkko a răspuns:

LeIrmoAkaEvil,
Ce chiloti faini ai! big grin

| Pirkko a răspuns:

KatherineBlood,
Unde am scris eu ca ma refeream la prietenul tau? Citeste inca o data desi nu cred ca va da un rezultat...Tu rezolvi intrigi prin uneltiri puerile? Tot cap sec ramai!

| Pirkko a răspuns:

KatherineBlood,
Tot n-ai inteles. Degeaba...In fine, am priceput ca esti confuza...

pokemondoll,
Unde ai invatat sa vorbesti cu atata gingasie? La telenovele?
Stai jos, pitipoanca! Nota 4! Si asta...cu marinimie...

| Deliciouscupcake explică:

@Pirkko: Ma,vezi cum vorbesti! am scris eu undeva ca vreau sa intru pe id-ul prietenului meu? e o alta poveste,nu stii despre ce este vorba nu te baga! Eu vreau sa aflu id-ul altei persoane care se preface ca este prietena mea, vorbeste cu un fost prieten de al meu si vreau sa vad daca ei amandoi si-au pus la cale sa ne faca pe mine si prietenul despre care este vorba sa ne certam. oricum, nu cred ca ai inteles ceva oh go on

| Deliciouscupcake explică:

Orcum,multumesc!

| Deliciouscupcake explică:

Am scris ca este o problema legata de un prieten, nu ca vreau sa ii citesc conversatiile acelui prieten.Eu cred ca tu ar mai trebui sa citesti inca o data:*

| Deliciouscupcake explică:

Am pus o simpla intrebare, si iese cearta oh go on am trecut prin atatea si crede-ma ca nu imi mai vine sa ma cert si pe net acum oh go on. Multumesc celor care mi-au raspuns frumos. :*

| Deliciouscupcake explică:

@pokemondoll: Mersi!

| deyniel a răspuns:

Scuze dar programu de sparta parolle nu exista hekarii le-au facut sati viruseze calculatoru sau sa-ti fure tie parola o si LelrmoAkaEvil mizto poza