| yasmiyasminutza a întrebat:

cineeee stie un hacker de facebook care se pricepe gratis chiar am nevoie. e ceva urgent va rog cine stie sa sparga parole sau are site oricum, va rog am nevoie dau funda!

3 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Este complicat până la imposibil să spargi efectiv o parolă de fb. Cine crezi că o face gratis? La ce îţi trebuie? Există tehnici prin "ingineria sociala" da e mai greu de explicat.

| bilopart a răspuns:

Fetita, nu isi risca nimeni libertatea pentru orgoliul tau!

| Florinel123 a răspuns:

Cine crezi te ajuta pe gratis, plus de asta ce siguranta ai ca aceea persoana sa nu "cotrobaie" daca a "spart" aceea parola? Dupa cum zicea si VirusS97 : La ce îţi trebuie? Există tehnici prin "ingineria sociala"!