| Anamaria_3702 a întrebat:

Care sunt cele mai bune camine din cadrul ase-ului si cine imi poate spune cate persoane sunt in fiecare camera si cum e treaba cu baia si bucataria in fiecare din cele 6 complexe ale ase-ului? cine imi poate da un sfat sa-mi aleg un camin sau o gazada buna?

2 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Eu tot la ase am intrat la buget si am zis ca daca am avut ocazia asta sa profit si sa ma duc la camin. M-am razgandit din prima zi. Toata lumea zice vai e viata la camin etc etc, o fi asa, dar nu stiu daca mai inveti ceva, plus ca ASE-ul are cele mai proaste camine din Bucuresti, asa ca nu te sfatuiesc, eu mi-am gasit pur si simplu intr-un apartament cu inca doua fete, e putin mai mult dar totusi am un minim de conditii, nu ca in camine. Asa ca mult succes.

| Georgiana_Carmen_1993 a răspuns:

Si eu am aceeasi intrebare? Am auzit de la prieteni ca sunt conditii destul de bune la camin, ba chiar cele mai bune la ASE, si unul dintre cele mai bune ar fi MOXA D, apoi Belvedere A6.