| angello17 a întrebat:

Care sunt cele mai bune prezervative ca din toate care am cumparat sau rupt
(sex normal) findita!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce ai cumpărat tu?
Loveplus sau Durex. Atenție la lubrifiant, să fie pe bază de apă că altfel distruge rezistența prezervativului. Atenție și la manevrarea lui.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Durex sunt excelente. Eu cred ca nu stiti sa le folositi sau cumparati prezervative prea mici (e scris diametrul pe spatele cutiei).

| simiiii a răspuns:

Heii`! Durex laughing e destul de rezistent :* inkerkal`

| angello17 explică:

Probabil ca este din cauza lubrifiantului ca nu este pe baza de apa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate tipurile sunt bune, daca sti cum sa le folosesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii reclama la televizor cu noiile durex incearcale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie unu nu mi s-a rupt niciodata frate...nu stiu cum se rup la altii...am mai auzit. dar mie unu folosesc durex roasu si nu se rupe:X.asa ca fratilor inseamna ca aveti ditamai ciocanele de se rup, frate eu ma multumesc cu c am. 17 lung.si diametru de 3, 4 - 3, 5 big grin

| addictEd_4372 a răspuns:

Love.

| Leidişkz_1445 a răspuns:

Dure xD Incearca wave

| scania124 a răspuns:

Durex sau entran happy