| sonia7026 a întrebat:

Care sunt cele mai importante 3 calitati pe care trebuie sa le aiba iubitul/ iubita tau/ta? Cat la suta conteaza aspectul fizic?

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Sinceritate, Inteligenta, Maturitate.
Undeva in jur de 40%.

4 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Incredere, maturitate respect si inteligenta - sunt 4 dar cred ca maturitatea vine undeva la pachet cu inteligenta.
aspect fizic- cred ca 50-60 la suta. daca nu ti-ar place de cineva, i-ai mai da importanta? ai mai sta sa o/il cunosti?
success. funda?

| IzabellaVanessa a răspuns:

Fidelitate respect si maturitate.Aspectul fizic nu conteaza asa mult...cam 45-50%

| papusikk a răspuns:

1.sa aiba papagal
2.sa fie cat de cat inteligent
3.sa stie sa se poarte cu o fata
iar aspectul fizic 50%

| teodoreanulescu a răspuns:

Scuza-ma ca iti zic dat intrebarea asta e stupida! Cand iubesti pe cineva stii, nu intrebi pe altii...