| Artemisia a întrebat:

Cat la suta conteaza aspectul fizic la persoana de langa voi, intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| iuliana1221 a răspuns:

Pentru mine cam 30%...contaza mai mult aspectul sufletului decat cel fizic...tongue

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe mine mă interesează caracterul aspectul fizic este pe locul doi.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Cat sa imi placa ce vad.In general, inchid ochii si ascult.Nu ca mi-ar fi somn dar vocea rezoneaza cu gandurile mele incalcite si se creaza o simfonie frumoasa

| TeoPT a răspuns:

50% aspect fizic
50% personalitate si inteligenta.

| TeoPT a răspuns:

@nevermind

intelectual inseamna exact opusul la ceea ce ai zis tu!

| Pepper9 a răspuns:

45-50 % aspectul fizic. N-as prea sta cu un baiat care nu-mi place fizic, dar nici nu as sta cu un baiat golan si prost(intelectual) care nu stie sa lege 2 vorbe, doar cand e vorba de injuraturi si prostii stie...

| Pepper9 a răspuns:

@7h30 :Greseala mea, oboseala isi spune cuvantul. Am vrut sa spun ca e prost(neinvatat, neghiob, neinteligent) nu prost (intelectual) ca nu se poate. Am vrut sa subliniez faptul ca nu-i invatat, nu in alt sens.

| Cristiana_3603 a răspuns:

Poi 100%

| xSoaked a răspuns:

Ideea e ca baiatul ( in cazul meu, pentru ca sunt fata ) poate sa arate oricum ( aproape ). Important este sa stie cum sa se faca placut, cum sa isi aranjeze parul, ce stil ii place si ii sta bine. Aspectul psihic insa, nu trebuie "slefuit". Daca ma atrage ceva din prima la un baiat, atunci acel lucru este umorul inteligent. In concluzie, aspectul psihic e mai important si am sa raspund ca iuliana1221 happy

| pandaX3 a răspuns:

Cam 40%... sincer conteaza foarte mult personalitatea, cum se poarta cu mine/ceilalti...
nu cred ca m`as combina cu o persoana care imi displace fizic big grin

| ChRoM a răspuns:

80% sincer laughing

| gepetry10 a răspuns:

Deci nu poti sa zici ca nu conteaza deloc.sa fim seriosi nu te poti combina cu o urata care sperie si hartia igienica cand se duce la wc... deci trebuie sa fie si cat de cat draguta nu? cel putin 45% iau in considerare aspectul fizic.si in plus cand itri place de o persoana prima data te uiti la aspectul fizicwinking

| Neymar10 a răspuns:

Cam 50 %winking sau mai putin conteaza inteligentawinking sa aiba suflet bun happy si sa ma inteleg bine cu ea happy