| ^_^just*me^_^ a întrebat:

Cat de mult conteaza pentru voi aspectul fizic la persoanele din jurul vostru(nu neaparat iubitul/iubita). Vreu raspunsuri cat mai sincere si justificate!

Răspuns Câştigător
| F?g?ra? a răspuns:

Cealalta intrebare pe care ai pus-o la intalnirea cu fata urata si dersteapta sau frumoasa si mai putin desteapta este o intrebare clasica care se pune si din pacate raspunsul dat de celalalt baiat este adevarat! aca iesi cu un baiat cu probleme te faci de ras! dar prima intrebare pe care sa ti-o pui este daca tie iti place cu persoana de langa tine! daca iti va place va fi bine

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu imi formez pareri dupa cum arata.Ma intreseaza cum vorbesc.Am facut o adevarata pasiune prin a incerca sa imi dau seama din prima care e diferenta dintre o persoana educata si una care in spatele aparentei culturi bate vantul de primavarahee hee

| NickiMinaj a răspuns:

Imi place sa fiu inconjurata de oameni frumosi, n-am ipocrizia sa spun ca nu, dar nu categorisesc dupa asta. happy

| Baby a răspuns:

Daca e vorba doar de prieteni, amici. Nu conteaza mai deloc. conteaza sa ma distrez cu el/ea si sa ne simtim bine. Daca e vorba de iubit in schimb...cam 90 %.big grin

| ClaraZ a răspuns:

Din pacate aspectul fizic conteaza mult pentru unele persoane chiar daca nu recunosc.Am vazut multe cazuri in care unii tineri nu au amici pentru ca arata nu stiu cum, iar ceilalti isi bat joc de ei.Nimeni nu are dreptul sa judece pe cineva doar dupa aspect.Fiecare este frumos in felul lui, si conteaza mult mai mult sufletul acelor persoane.happy

| cosima11 a răspuns:

Fiecare persoana e frumoasa in felul ei.normal ca si aspectul exterior conteaza, dar cred ca cel mai mult conteaza cel interior. poti fi fotomodel daca inauntru esti stana de piatra. daca esti frumos pe dinauntru, ai tot ce iti trebuiewinking

| anamaria_6210 a răspuns:

Nu conteaza aspectul fizic, conteaza ce e in interior (, sufletul )aspectul fizic conteaza fff foarte putin cel putin asa e la mine

| zonik93 a răspuns:

Nu conteaza!
Pt ca tuu nu iesi cu o persoana in oras, doar sa te vada lumea ca ai amici care arata binee!
Iesi sa te distrezi cu ei, sa razi, sa te simti bine langa ei!

| AdyYnNnNn a răspuns:

Hmm pai cam 50% big grin pentru ca mai conteazash sa fii inteligenthappy normal sh sa te descuricitongue