| PinkTerror a întrebat:

Care sunt cele mai importante trei calitati pe care le cautati la o persoana de sex opus?

Răspuns Câştigător
| maya_1225 a răspuns:

Frumusetea - pentru ca asta e primul lucru pe care il observi la o persoana pana sa ii vezi celelalte calitati

respectu - adica sa vorbesca frumos, sa stie sa se comporte, sa nu insele, sa te aprecieze

iubirea - vine mai tarziu dupa ce trecem de primele 2 calitati si e cea mai importanta:X

cu astea 3 calitati pot spune ca as putea sa am o relatie perfecta din punctul meu de vedere.

16 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Daca ar fi sa ma rezum la 3 calitati ar fi inteligenta, simt al umorului si, lasand ipocrizia si romantismul stupid la o parte, da, dom'le, vreau sa ma atraga fizic de sa ma ia cu calduri.

Răspuns utilizator avertizat
| Vizitiul a răspuns:

I-as ruga pe visatorii de mai sus sa fie totusi realisti. Prieteni, nu cumva, prima calitate, este frumusetea fizica? Care din voi ar incerca sa abordeze o femeie mai putin frumoasa? Hai sa dam mastile jos si sa fim seriosi. Mai intai, fata trebuie sa arate cat de cat bine si abia pe urma trecem la obordare si-n final cunoastere (caracter, personalitate etc.).

| Vizitiul a răspuns:

Fabiola- O promisiune a fericirii.

| fabiola a răspuns:

Inteligenta, bunul simt si frumusetea sufleteasca!

| fabiola a răspuns:

@Drojdier... Ce este frumusetea?

| NickiMinaj a răspuns:

Inteligenta, umor din ala nebun si aspectul fizic.

| clauss a răspuns:

Mie unul imi place sinceritatea, locul doi modestia si trei sufletul

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

1) sa fie frumos
2)sa nu fie prea vagabond, dar nici prea linistit
3)sa se comporte frumos cu minehappy

| dnxbv a răspuns:

Bani, masina, casa

| xoxo13 a răspuns:

Frumusetea interioara caracterul frumusetea exterioara

| ellalove a răspuns:

Sinceritatea, bunul simt, intelegerea

| ofataoarecare_2381 a răspuns:

Frumusetea, increderea, sinceritatea

| LovelyBitch a răspuns:

Frumusetea exterioara si ea interioara, sa fie sociabil si sa ma iubeasca

| eugenl a răspuns:

Bunatate
frumusete
sinceritate

| Necrophagist a răspuns:

Probabil aş căuta doar omul care mi-ar aduce bucurii simple, care nu ar vrea decât ca el să se salveze prin iubirea mea şi eu prin a lui, care mi-ar spune că inima sa ar cunoaşţe neantul dacă eu aş pleca.şi atunci m-aş gândi că ştiu pentru ce încă mai trăiesc.