| Lola8bola9kola a întrebat:

Care sunt cele mai interesante locuri in care poti face sex?

16 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Oriunde ^_^
balcon
dus
in scara blocului daca nu e luminata
vara pe o banca in spatele blocului sau undeva unde nu prea e lumina
pe bancheta din spate
pe camp
pe plaja
in apa
pe o masa de biliard
in barca
intr-o toaleta publica(dar sunt tare murdare ale noastre)
si in porumbi laughing))

| Danysan a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Aha -Maxima amice in porumbi :)) awww ce vremuri -ce m-ai m-a alergat bunicame-a ca am rupt cu fata o jumatate de loc de porumb :))

| Niiiicu a răspuns (pentru Danysan):

rolling on the floor))))))))))

| neutrino a răspuns:

Ai incercat si in dormitor?

| єχcєєℓ a răspuns:

Basarabia,că-i pământ românesc!

| Felys a răspuns:

La mare, acum cat mai e sezon

| Danysan a răspuns:

In avion amice/a -cand te rotesti la 1000de grade ai impresia cat-i explodeaza copilasu laughing

| prizeFTW a răspuns:

Baie,bucatarie,balcon,pe jos,in pod,in pivnita, in iarba, in apa, intr-o piscina, intr-un loc de joaca, intr-un santier sau chiar intre blocuri laughing.Sau de ce nu... in pat?

| 1DeadMemories a răspuns:

Are si alt inteles intrebarea, ma abtin totusi laughing))))).In CURba e cel mai misto.

| BlitzLikeXd a răspuns:

In baie

| Roxxanne a răspuns:

Peste tot!

| CristyBv a răspuns:

Nu imi plac deloc aceste intrebari pentru ca nu poti da un raspuns exact. De ce? Pentru ca sex-ul, sau dragostea, se fac la momentul potrivit la locul potrivit, nu se planifica si nu e niciunde mai bine. Pentru fiecare e diferit si oricum ar trebui sa-ti dai si tu seama de asta. Succes!

| Diiisclosure a răspuns:

Pă jos, zâc. Lângă un şemineu, să vă daţi foc.

| Roland22 a răspuns:

In copaclaughing pe covorul din sufragerie(dar ai grija la coate, o sa te julesti un pic...

| Anomisusususususus a răspuns:

Podu casei
sura vecinului

ee app am si eu un caine pe care o cheama lola laughing

| teletrade a răspuns:

În maşină.