| Anonimăă_8652 a întrebat:

Care sunt fanteziile voastre?

Răspuns Câştigător
| windrime a răspuns:

Consider ca, fantezia tuturor (aproape) e dragostea adevarata, toti viseaza la un ideal care normal, nimeni nu il va atinge decat amagindu-se si asta pentru scurt timp.

| SelenaAdina a răspuns (pentru windrime):

De acord cu tine.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă sunt fantezii, de ce trebuie să le știe toată lumea?
Pa, pa.

| graffman a răspuns:

Chiar vrei sa stii whistling

| MeMeMe97 a răspuns:

Dominatia!

| Holocaust a răspuns:

Dacă mai trebuie să ştie cineva ce fantezii am eu, crede-mă că nu eşti tu aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raymusic,Asta nu-i un libaj decent.Sa inteleg ca la tine orice minune tine "trei"zile? Crede-am ca te-ai schimbat.

| ateu123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e fantezia mea

| anonim_4396 a răspuns (pentru ateu123):

Poate,dar asta nu inseamna ca trebuie sa jignesti pe altii.Incepusem sa te laud pe site, acum sint dezamagit.Te-ai lasat influentat in rau si nu este bine.

| ateu123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu jignesc fata m-a intrebat ce fantezie am i-am exprimat fantezia mea

| anonim_4396 a răspuns (pentru ateu123):

Te-ai adresat la persoana ei,nu in general,postarea ta deja a disparut, ai observat? Prieteneste iti spun, eu nu ma joc cu cei care jignesc.Ii laud si ii ajut pe cei care merita si sanctionez pe ceilalti.Gindeste-te bine cum merita sa mergi mai departe.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fanteziile se discuta si se aplica in privat, nu in public.

| Switch_Ollie_1996 a răspuns:

Negreselee!:X