| PauLInna a întrebat:

Buna tpu.Cum imi dau seama daca un baiat este virgin sau nu prin gesturile pe care le face? De exemplu eu ma sarut cu el, el imi pune mana pe sani, pe fund si chestii de astea.Cum ar trebui sa se comporte el ca sa imi dau seama cat de cat daca a mai facut dragoste sau nu? Cei care au mai facut rezist mai mult ca sa nu faca dragoste cand is excitati? sau care rezista mai mult? Dau funda pentru raspunsul cel mai explicit!

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cand se ajunge la fapta nu prea stie ce sa faca dar nu e regula

| Emilian65 a răspuns:

Daca vrei sa stii despre virginitatea lui, intreaba-l fara sa-ti fie rusine.

| Oana92 a răspuns:

Nu ai cum sa iti dai seama din comportament daca o persoana a intretinut sau nu relatii sexuale.

Povestea asta cu rezistatul e in mare parte doar o poveste. E posibil ca un baiat care a mai avut relatii sexuale in trecut, dar a fost in ''pauza'' o perioada sa nu reziste foarte mult, asa ca nici dupa acest aspect nu te poti lua 100%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu ai cum sa iti dai seama daca a mai facut sau nu, doar daca il intrebi. poate ca nu a facut inainte si cand o faci cu el prima oara stie ce sa faca. poate a facut inainte sex dar daca nu a facut pentru mult timp la prima partida nu duce mai mult de 5 minute si asa il confunzi cu unu virgin. deci, nu ai cum sa iti dai seama.

| Ottakringer a răspuns:

Normal daca e virgin nu rezista mult prima data. Acum depinde ...ca sunt mai multe posibilitati aici (spray, pastile) multa laba etc. happy Dar daca te atinge la sani si fund nu inseamna ca e sau nu virgin. Orice baiat ii placere sa atinga un san sau un fund la o fata happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ottakringer):

Nu chiar toti laughing.