| annemarye a întrebat:

Am fost cu un baiat dar ne-am despartit acum o luna.am el vrea sa ne impacam.prietenele mele cred ca el vrea doar sa faca faca dragoste cu mime. ce credeti:ar trebui sa i mai dau o sansa?

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,pai de ce v-ati despartit? Daca ti-a dat papucii el pentru faptul ca ai refuzat sa o faci cu el,atunci e posibil sa vrea doar sex de la tine,poate s-a gandit ca acum ii va merge,dar tu stii cel mai bine ce a fost intre voi. Daca crezi ca merita o sansa,atunci acorda-i,si vezi cum se comporta cu tine,vei vedea dupa comportamentul lui daca te vrea cu adevarat sau vrea doar sa se foloseasca de tine, daca te impaci cu el, fii fata desteapta si iti vei da seama singurica daca acest tip te merita.Si de ce cred prietenele tale ca el vrea asta doar de la tine?

| Paula007 a răspuns:

Nu! nu ar trebui!