| Cristina788 a întrebat:

Care sunt primele simptome de sarcină? Pot apărea greturi sau varsaturi încă din prima săptămână? Cum pot afla mai repede dacă sunt însărcinată?

3 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

"Cum pot afla mai repede dacă sunt însărcinată?" nu degeaba s-au inventat testele de sarcina. Găsești la cea mai apropiata farmacie big grin

| Elelei a răspuns:

Cu un test la un laborator. Alea sunt sigure.

| Dianaforlove a răspuns:

Testul de sarcina este relevant, daca il faci cu cateva zile dupa intarzierea menstratiei! Daca il faci prea devreme poate sa afiseze rezultat fals -pozitiv sau fals-negativ!