| Joi a întrebat:

Care sunt sansele ca in lichidul preejaculator sa mai ramana spermatozoizi dupa ce nu m-am masturbat de minimum 12 ore si am urinat de 3 4 ori?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Maria de ce a ramas insarcinata cu Isus? laughing

Pe de alta parte, poate ramane insarcinata si cu altul, nu doar cu tine.

Deci, sanse sunt. Nu?

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nicio metoda de contraceptie nu e 100% sigura.

| Goete a răspuns:

Sanse sa ramana spermatozoizi nu sunt dar sanse sa ramana insarcinata sunt.
Asa e cazul Mariei, de care stie aproape toata lumea :p

| Joi explică (pentru Goete):

Pai de ce sunt sanse sa ramana?

| Goete a răspuns (pentru Joi):

Maria de ce a ramas insarcinata cu Isus? laughing

Pe de alta parte, poate ramane insarcinata si cu altul, nu doar cu tine.

Deci, sanse sunt. Nu?

| Floridori a răspuns:

In conditiile date, sansele sa mai existe spermatozoizi viabili pe uretra, care ulterior sa contamineze lichidul preejaculator, sunt zero.