| Catrice a întrebat:

Care sunt șansele ca o relație la distanta sa aibă succes?

17 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

De obicei, cei care sunt bagati intr-o relatie la distanta, sunt bagati in mai multe relatii la distanta, ca sa "creasca sansele de succes". Am vazut cazuri de genul cand au mai multe partenere sau parteneri la distanta, x nu stie de y, iar cel care le initiaza jongleaza cu fiecare fara scrupule. Deci despre ce relatii la distanta mai vorbim aici? Basme. Chestiile de genul sunt coruptibile.

| Plato a răspuns:

Depinde cat timp tine distanta.
Una lunga, la distanta, sanse 0 absolut.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de oamenii implicați. Nu se poate da un răspuns generalizat.

| Blueberry8 a răspuns:

Depinde! Dar cam nici o sansa! Depinde, ma refer ca, daca va vedeti 1 sapt o data pe luna mai treaca mearga.Dar sa stii ca intervine totusi acea lipsa de el/ea happy.Te-ai uita la un film cu el/ea, ai vrea sa iesi undeva etc, plus contactul sexual care este important intr-o relatie.Depinde de distanta! Una e Romania-Italia, Alta e Bucuresti-Valcea happy.

| lilith16 a răspuns:

Daca nu cunosti persoana f2f nu prea cred, nu poti cunoaşte pe nimeni asa

| BravoJohn69 a răspuns:

Nu există așa ceva doar dacă ai un penis de 3000 km lungime sau poate puteri telepatice

| Sofer a răspuns:

Ca sa te duci la ea si sa ramai acolo. Atunci sigur relatia va avea succes.

| Celcestietot a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte, de fiecare cuplu. Mai contează și cât timp veți sta despărțiți in viața reală. Părerea mea.

| Rogege13 a răspuns:

O relatie al distanta ca sa poti aproxima cât durează trebuie să ști mai multe cum ar fi dacă au mai stat personal împreună asa ar avea șanse de 60-70% dar dacă sau cunoscut online Nu prea au șanse si consta foarte mult si distanta dintre ei

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Toti 4 sunt fericiti laughing)laughing)laughing)

| OldSoul a răspuns:

Cam cat penisul lui de mici laughing

| Catrice explică (pentru BuBBlesykeSs):

Și dacă sunt 5 sau 6?!

| Catrice explică (pentru OldSoul):

Ca adâncimea ei e excepție... laughing

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru Catrice):

Un alt caz si mai fericit laughing))

| Adry05 a răspuns:

Depinde multți factori, vârstă, implicare, iubire, comunicare și cât timp ar dura până să ajungă să stea împreună sau măcar muult mai aproape cât să se poată vedea/vedea mai des

| IvyOlivia a răspuns:

Depinde de încredere și de dorința de a rămâne mereu împreună. Eu cu prietenul meu suntem împreună de doi ani și suntem la 5 ore distanță cu mașina. Iar de înșelat, nu ne-am înșelat deoarece nu vrem să ne pierdem din cauza unei prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce ii intereseaza pe cei doi, la ce se gandesc, ce vor, ce fel de persoane au in jurul lor. Merge intre copii cuminti, oameni care se respecta. Dar cu atata nesimtire in zilele de azi, imediat pica oricine.