| Alex Ionescu a întrebat:

Care sunt sansele unei relatii la distanta?

10 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

20%. dar daca tu te muti la ea sau invers cresc sansele

| blue-star a răspuns:

Salut!
O relatie la distanta poate rezista, dar asta depinde doar de voi. Daca exista incredere, sinceritate si dragoste, bineinteles, atunci relatia o sa dureze. Dar ar fi bine ca distanta dintre voi sa nu fie prea mare, sa vorbiti des, si daca se poate sa va mai vedeti si voi.
Cu cate e mai mare distanta cu atat e mai greu de intretinut relatia.
Dar am mai spus, depinde doar de voi si de sentimentele voastre.
Take care si bafta!

| IuliaWosster a răspuns:

Sincer? sa fi casatorit sau sa ai copii. altceva nu prea cred.
SAU daca este marea dragoste cu care te casatoresti si ai copii atunci ai sansehappy

| ELD a răspuns:

Pai acum depinde ...nu putem spune ca sunt sanse mici, dar nici sanse mari ...depinde de intelegerea dinte cuplu happy si acum depinde si distanta, daca este una mare poate nu are sanse asa de mari.parerea mea

| anonim_9012 a răspuns:

Depinde ce aduce dupa sine, daca e inconjurata de sentimente marete, tine! Dar oricum mai mult de un an nu cred, se pierde acel farmec, cind doua persoane impart intre ele nu dragostea, ci distanta.

| deea_9894 a răspuns:

Sincer eu cred ca foarte mici... adica cat de mare ar fi iubirea dintre cei doi eu cred ca daca nu se vad cel putin in weekend relatia nu va functiona.

| ra7ul a răspuns:

Daca ii vorba de o relatie pe termen lung si distanta dureaza un timp indelungat nu is prea multe sanse! Daca ii vorba de o distanta pe termen scurt... atunci ar fi sanse daca va iubiti si aveti incredere unul in celalalt! Succes

| iuliana_8590 a răspuns:

Daca exista comunicare, incredere si iubire reciproca, atunci sansele sunt mariwinking

| andreyusnice a răspuns:

Ele sunt foarte mici(daca indragostiti sunt la distanta mult timp si nu isi faca vizite). Daca vrei sa incepi una bafta!

| dexterr a răspuns:

Sanse sunt...totul e in minile voastre. voi sunteti cei care trebuie sa aveti grija de relatia voastra.Incredere unu in altu-si iubire maareee.eu singurik trec prin asa ceva.asa ca Take care!