| usernou_3002 a întrebat:

Care sunt sansele sa raman insarcinata daca am facut dragoste in aceeasi zi in care am uitat sa iau pastiluta contraceptiva? teoretic partenerul nu si-a dat drumul in mine dar sunt ingrijorata. actul sexual a avut loc la o ora sau doua de la ora la care trebuia sa iau pastiluta.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Teoretic nu ești însărcinată (nu este o regulă fixă dacă ai avut un contact neprotejat trebuie să și rămâi).
Organismului îi ia câteva luni să funcționeze "natural" fără hormoni din afară. Acum că întârzie menstra, fă un test de sarcină.
Fii atentă data viitoare, norocul nu surâde de două ori.
Pa, pa.

| Lullabies a răspuns:

Stai linistita sansele sunt foarte mici daca nu si-a dat drumul in tine.

| dyyva a răspuns:

Nu prea sunt sanse daca nu a ejaculat in tine

| russyy a răspuns:

Of doamne.am vazut la multi intrebari de genu asta,
ma da voi mama nu aveti?intrebati strainii si pe mama voastra dc nu o intrebati?!mamele pot sti mult mai bine ca strainii dupa aici.intreaba-ti mama ca iti spune totul.ea te va ajuta nimeni altcineva

| anda4you a răspuns:

Pai. exista si pastila de a doua zi. si poti sa o iei ca sa scapi de griji tongue

| AlinaCurca a răspuns:

Daca ai luat-o apoi, totul e perfect, nu sunt sanse deloc.

| 1Qitu a răspuns:

Sunt foarte mici sansele.

| odin999 a răspuns:

Nu si-a dat drumul in tine? ce papagal. eu in toate mi-am dat drumul pentru ca atunci e cea mai mare placere si nu are rost sa o stric pentru una cand si asa sunt prea multe femei. e treaba femeii sa nu ramana gravida nu a barbatului

| florin630 a răspuns:

Pai sunt sanse sa ramai insarcinata daca erai gravida si ai facut primadata dragoste, ai noroc c nu si-a dat drumu in tine.