| Carlasnb a întrebat:

Buna, sunt probabilității sa rămân însărcinată daca am făcut sex cu partenerul meu și după ce a dat drumul am băgat doua degete cu sperma in mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aici e fix vorba de noroc părerea mea. văd un 50% șanse

| Violleta2022 a răspuns:

Dar pe el l-ai intrebat daca vrea copii?
Ti-am mai explicat ca ceea ce faci este extem de urat si nu poti lega un barbat de tine, facandu-i copii fara sa stie si sa vrea.

| Carlasnb explică (pentru Violleta2022):

Era cu mine, gen, după ce am introdus degetele ne-am dat seama că era cu sperma

| Frank51 a răspuns:

Probabilitatea este ridicată, ar fi indicat să folosești pastiluța magică dacă nu vă doriți un bebe.

| Darvid a răspuns:

Da, dar s-ar putea sa nu câștige "cursa"

| Carlasnb explică (pentru Darvid):

Ar fi de dorit să nu o câștige?

| Darvid a răspuns (pentru Carlasnb):

Depinde de vârstă, și de pastila de a doua zi (cred ca a fost mai in trecut)