| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in relatii la distanta?---?

21 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Categoric...NU!

| shtephie a răspuns:

Nu cred! Doar daca iubirea e adevarata atunci va rezista relatiawinking

| Damian a răspuns:

Mai de grabă în moş craciun

| ZapPy a răspuns:

NU! :)
La inceput totul pare OK ziceti ca puteti, sunteti high amandoi dar dupa un timp trece, apar noi oameni in viata voastra si apoi ii foarte incomod sa-i spui celuilalt ca mai ii cineva. Nu o fa! Numa o sa ai de suferit dupa.

Daca sti engleza uita-te si la asta:http://www.youtube.com/watch?v=n7VWLu4Bqlk

Daca nu ...ramane la ce ti-am zis! :) Succes!

| ZapPy a răspuns:

Asa imi place ca majoritatea care or raspuns NU au primit macar 1 vot de stupid...treziti-va la realitate fratilor, nu o sa puteti tine relatie la distanta mai bine daca dati voturi de Stupid!

| SweetCherry a răspuns:

Da, daca tin unul la altul si tin legatura.

| Ioana_9236 a răspuns:

Eu stiu pe cineva ( un baiat) care iubeste (sau asa zice) fara sa tina cont de distanta.
Oricum sunt de parere ca e ceva destul de greu si doar prin dragoste adevarata se poate intretine relatia. E mai nasol cu distanta asta, cei doi se pot insela sau mai stiu eu ce straight face. E nevoie de multe incredere si dragoste mare mare. Sincera sa fiu chestia asta ma pune si pe mine tare mult pe ganduri. sad. din motive foarte intemeiate.

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Eu unul nu cred pentru ca ca timpu isi pierd sentimentele unul fata de celalalt.

| criss_5841 a răspuns:

Dep[inde, daca de la inceput e la distanta categoric nu. dar daca intervin chestii si trebuie sa plece undeva mult timp eu cred ca poate exista o relatie daca ambii sunt fideni si se iubesc happy

| sylvie a răspuns:

Daca cei doi au fost impreuna o perioada si trebuie sa locuiasca apoi in orase diferite, da, dar o relatie formata pe internet nu are cum sa fie prea serioasa.

Răspuns utilizator avertizat
| vssmm a răspuns:

Pai eu am prientena si traim la vreo 30 de km unu de celalalt, si avem cam 2 luni decind suntem despartiti de soarta si inca merge... si sper sa mearga...

| RainBow_2697 a răspuns:

Da

| Lolo_3214 a răspuns:

Nu... dar depinde si de distanta!
Si de persoana bineinteles.

| uningermik a răspuns:

Eu una cred da nu la distanta foarte mare...adica na distanta de vreo 50 de km merge dar ceva mai mult nu cred sub nici o forma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de seriozitatea celor doi.

| kymy a răspuns:

Nu

| medy a răspuns:

Nu mai cred...pentru ca am simtit pe pielea mea ca o relatie la distanta nu merge.pentru un timp mai scurt poate ca da... dar depinde si de persoane

| 14RockStarGiulia14 a răspuns:

Nu cred deoarece ...prietena mea a avut un iubit (foaret bun) si ea a trebit sa plece in Roma de tot ea ia sp lui sa mentina relatia aceasta el a fost de acord trecuse mai mult de o saptamana si ea a incercat sal suna nu mai raspundea nici un semn de viata nu mai datea. Ea s-a rugat de parinti ei sa se intoarca in Romania, a venit si cand se indrepta spre casa mea ea la observat la scara unui bloc cu o fata(sincera sa fiu aia era mai urata decat ea), a venit la mine si mia sp povestea dupa aceea am coborat ama2 si nea dus la el iar el sa indreptat sprea ea si a luat-o in bratelaughing(omg...). ea l-a intrebat dc nu mai vb la tel pe mess etc. el nu ia raspuns. ea ia sp lui ca se desparte definitiv de el si ca nici nu mai vrea sa auda ceva de el straight face el ii sp intruna ca o iubeste enorma.etcc.straight face ea ia sp ca nu mai crede asa ceva. el a intrebat-o:dc nu mai crezi? Pt ca te-am vazut cu asta cum te sarutai cu pocita asta u ma lasi? uitate mai baiete cum arat eu ce dracul(asa ia sprolling on the floor ) am plecat si el venea dupa noi ea ia sp sa ne lase etc. (v-ati dat seamaXD) dupa aceea ea a realizar ca nu e bine sa tina o legatura la distanta
Tu daca esti intr-o tara si el e in alta ce sti u ce face te poate insela fara ca u sa stiirolling on the floor deci nu cred
primesc fundita?big grin

| amyyyy a răspuns:

Pai.depinde de persoanawinkingdaca chiar se iubesc, poate rezista relatia. dar daca unu din parteneri insala, atunci se distruge tot! si incredere si tot.deci,mai bine un/o iubit/a aproape de tine ca sa nu existe riscuriwinking
ceauu>big grin

Răspuns utilizator avertizat