| BLeH[RO] a întrebat:

Care sunt semnele ca ma place o fata?

Răspuns Câştigător
| Seline a răspuns:

Nu toate reactioneaza la fel.
1. te baga in seama mai mult decat de obicei, incearca sa te ajute, te priveste insistent, te atinge intamplator.
2.nu te baga in seamalaughing te ignora, sta cat mai departe de tine.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iti acorda mai multa atentie decat e cazul. De obicei te priveste atent, iti zambeste mereu, iti cauta compania si ii place sa vorbiti despre orice.

| alinuta113 a răspuns:

Mereu va dori sa intre in vorba cu tine! Te va privi cu ochi dulci (sa stii ca o privire poate spune mai mult decit 1000 de cuvinte), Se va interesa de dine de la prietenii tai, iti va afla numarul! Va face tot posibilul sa fie remarcata de tine!

| Doa'Do a răspuns:

@ Lucky : nu neaparat bate apropouri.Doar ca o fata care " vrea un baiat " stie sa actioneze.Chiar daca se preface in anumite situatii, toate actiunile ei sunt gandite de la bun inceput. Te priveste, iti zambeste, incearca sa te ajute cand are ocazia, se comporta diferit fata de alti baieti, poate ca-ti da prea multa atentie.Depinde de la fata la fata.Si cum am mai spus intr-o intrebare anterioara, daca e timida, nu te astepta sa-ti zica in fata daca vrea ceva. Dar fiecare pas pe care-l face este calculat. Daca e mai tupeista, ei bine... te poti astepta la orice din partea ei!

| Lucky_9459 a răspuns:

Bate apropouri si multe alte... asa sunt ele

| ChibiRose a răspuns:

He holbeaza la tine si te alerga, te bate si te injura ca sa ascunda ce gandeste, sau e prea draguta cu tine, depinde...

| misiik a răspuns:

Este semnul de pe frunte, te uiti la ea si te lovesti cu capul intr-un stalp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe sa te manance.ai grija. daca te place foarte tare, nu stii niciodata cum va incepe, si de unde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te priveste mereu, se poarta frumos cu tine, iti spune ca poti sa ai incredere in ea pentru orice si spera ca de la prieteni sa iti oresti si tu sa fie ceva mai mult daca e o fata mai timida intreab-o tu ce simte pentru tine dar spune-i ca simti si tu pentru ca nu te va rani dar daca e o fata mai tupeista bate-i apropouri si asteapta sa faca ea primul pas succes

| AndreiC13 a răspuns:

Bleh.sal is ala cu contul de 4story.intra pe cont si dai la ai uitat parola i tio spune